Jdi na obsah Jdi na menu
 


JANSSEN MASÁŽE

 

14.jpg

 

 

JANSSEN  MASÁŽ

 

JANSSEN – Německá profesionální , pěstící kosmetika s dlouholetou tradicí.

Produkty JANSSEN pomáhají cíleně pěstit partie obličeje, dekoltu i celého těla.  

Veškeré výrobky jsou vyráběny podle přísných evropských norem a kvalita je mimo jiné garantována certifikátem ISO 9001,který je každoročně úspěšně obhajován.

Relaxační a regenerační masáž, kdy se místo masážního oleje používá masážní krém Janssen.

 

Ceník:

60 minut . . . . .  440,-    ( částečná – nohy,záda, šíje)

90 minut . . . . .  620,- Kč   ( celková)

 

JANSSEN – WELLNESS PÉČE

 
-PERLA AMAZONIE-čokoládové ošetření

-JAPONSKÝ ČAJOVÝ OBŘAD – rituál se zeleným čajem

-EIFEL MOOR – rašelina,med,bylinky

-ALGAE – Keltská péče mořskou řasou

-CRAMBERRY – brusinkový rituál

-GRAPE – hroznový rituál

-OPUS GRATIA – tělová řada,vhodná i na domácí použití – koncentrované výrobky se cíleně 

zaměřují na problémové partie těla(celulita-břicho,stehna,zadeček,paže.dekolt-poprsí)

 

PERLA AMAZONIE – čokoládové ošetření

Obsažený theobromin je alkaloid s podobným účinkem jako kofein,krevní cévy se rozšiřují a aktivuje se látková výměna.Čokoláda zlepšuje celkový pocit blaha.Aktivuje v mozku dopamin- hormon štěstí.Mimo mimo jiné dodává čokoláda polyfenoly,které chrání cévy a bojují proti oxidačnímu stresu.Čokoládové ošetření zanechává na kůži sametově jemný povrch,kůže je vláčná a hedvábná.

 

cokolada.jpg

 

 

JAPONSKÝ ČAJOVÝ OBŘAD – rituál se zeleným čajem

Čínané říkají,že zelený čaj udržuje člověka mladým.Obsah kalcia,železa,fluoridu,draslíku,magnesia,sodíku,fosforu,zinku a vitaminu A,B,C a E je pro tělo velikým životním elixírem.Čaj zpomaluje proces stárnutí,posiluje imunitní systém a potlačuje účinek volných radikálů.Je nepostradatelný i v péči o tělo.Pokožka s vyrovnanou látkovou výměnou září,je pružná a má také příjemnou vůni zeleného čaje.

 

zelenycaj.jpg

 

EIFEL MOOR – rašelina,med,bylinky

Nová tělová řada s rašelinou,medem a bylinnými extrakty-pro uvolnění,relaxaci,zlepšení pohyblivosti kloubů,pročištění a detoxikaci organismu,stimulaci látkové výměny a celkovému uvolnění a omlazení.Zklidnuje a zjemnuje žilky na nohách,vyhlazuje a projasňuje plet,vhodná i pro unavené a vyčerpané tělo,přináší energii a jemnost pleti.

 

eifelmoor.jpg

 

 

ALGAE – keltská péče mořskou řasou

1 kg mořských řas obsahuje účinnémlátky asi jako 100 000litrů mořské vody se všemi důležitými minerály,aminokyselinami,stopovými prvky,vitaminy a antioxidanty.Obsah účinných látek závisí na druhu řasy-rozlišuje se přibližně 20 000 druhů.Je-li pokožka ošetřena přípravkem bohatým na účinné látky mořských řas,optimálně se zregeneruje: aktivuje se látková výměna a pokožka se hydratuje a zpevnuje.Toto ošetření se výborně hodí na pěstění vysušeného kožního povrchu,dostatek vlhkosti zprostředkují mořské řasy a vlhkostní složky.Proti oxidačnímu stresu účinkuje obsažený vitamín E,zdrojem energie pro bunky  jsou i linolová a linoleová kyslina.

 

morskerasy.jpg

 

CRAMBERRY – brusinkový rituál

Brusinky se v moderní kosmetologii používají pro jejich vysoký obsah vitaminů C a pro obsažené nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6.Rostlinný vitamin E – tokorienol má antioxidační účinky a mastné kyseliny rekonstruují buněčné membrány.Zabranují také rpzmnožování bakterií.Aktivní látky obsažené v brusinkách dokáží posílit imunitní systém,zpomalují stárnutí buněk a působí jako protivrásková péče.

 

brusinky2.jpg

 

 

GRAPE – hroznový rituál

Jadárka hroznů jsou pravým zdrojem síly.Antioxidant procanidin,který je v nich obsažen,pohlcuje volné radikály 50krát silněji než vitamin E a 18krát silněji než vitamin C.Slouží k posílení imunitního systému a odvrácení předčasného procesu stárnutí buněk.Působí tak významným způsobem proti stárnutí kůže.Silně aktivuje a stimuluje látkovou výměnu v končetinách,zjemnuje,zklidnuje a vylepšuje plet´.

 

hroznovevino.jpg

 

 

CELOTĚLOVÉ WELLNESS JANSSEN OŠETŘENÍ – se skládá z těchto kroků :

-omytí a tonizace těla

-peeling celého těla

-masáž celého těla

-maska na tělo a maska na dekolt a prsa(doba působení 20 až 30 minut)

-sprcha a tonizace

-závěrečná péče-ošetření body lotionem a tělovým osvěžovačem Eau fraiche

 

Doba celotělového ošetření je  150minut ……..1400kč

 

Proceduru nemusíte podstoupit celou,můžete si vybrat jen část z celotělového ošetřeni,např.:nohy –stehna,hýždě,břicho nebo dekolt-prasa,krk, atd…

60 minut ošetření……….560 kč

 
 

JANSSEN BODY – pěstění těla

Zcela nová řada přípravků v péči o tělo,která je určena i na každodenní domácí použití Koncentrované přípravky se cíleně zaměřují na problémy položky v celkové péči o tělo (zejména problémové partie – stehna, hýždě, bříško,dekolt a ňadra.Jsou vhodné i na kombinování s přípravky z řady wellness.

 

BODY péče o dekolt a poprsí

Nezapomínejte pečovat o svůj dekolt,vyplatí se to!

Krása ňader spočívá v jejich pevnosti,nikoliv velikosti.Existuje celá řada prostředků,jak jejich krásu zdůraznit.Po péči v podobě našeho kabinetního ošetření, kdy pracujeme s nejmodernější metobou,která využívápůsobení mořských řas,kolagenu,výtažků z obilných klíčků,soji,aminokyselin a zvlhčujících složek bude Váš dekolt neuvěřitelně hladký a jemný.Tyto látky mají významný regenerační a vypínací efekt,vrací pokožce pružnost,ale zároveň působí i jako prevence jejího ochabování.Pokožka ňader je velmi tenká,ale zároveň musí plnit důležitý úkol – musí prsa nést.Toto  ošetření se nevztahuje jen na prsa,ale také na pokožku krku,dekoltu a ramen.Významná je také domácí péče,kdy Vám mohu nabídnout vhodné přípravky na každodenní péči.

Ošetření se skládá z těchto kroků :

1. Ošetření speciálním peelingem – velmi jemný a účinný perliny,který odstraňuje povrchové kožní šupinky a zanechává pleť hladkou,jemnou,připravenou k dalšímu ošetření.Mimo jiné obsahuje i planktonový extrakt – bohatý zdroj minerálů.

2. Masáž dekoltu,poprsí, ramen i krku speciálním masážním krémem,který má za cíl aktivovat krevní a lymfatickou cirkulaci.Obsahuje koenzym  Q 10 pro látkovou výměnu kožních buněk,dále pak bisabolol – zklidňuje a zjemňuje, vitamin C a E, lecitin,pomerančový olej,který dává přípravku k mimo jiné krásnou vůni.

3. Nanesení masky se zpevňujícím a vypínacím účinkem – poté následuje zábal (20 až 30 minut).Zábal velmi rychle zpevní siluetu těla,zbaví jej oxidačního stresu,zlepší syntézu kolagenu.Obsahuje také kofein,který napomáhá vstřebávání tuku v buňkách,řasu nanno-chlorropsis oculata – biotechnologicky získaná řasa bohatá na polysacharidy,vitaminy B12 a C a aminokyseliny.

4. Závěrečná péče – nanesení vysoce aktivního koncentrátu na formování prsou.Sametově jemná textura zpevňujícího koncentrátu se rychle vstřebává do kůže.prsou a dekoltu,dodává mu krásný,vypnutý a svěží vzhled.

Tento přípravek si můžete zakoupit i na domácí ošetření.

60ti minutové ošetření . . . . . . . .560,-Kč

 

 

s-ruzemi.jpg

 

 


 Celulitida „celulita“

Celulitida je viditelná změna v ženské podkožní tkáně. Viditelně narůstá tuková tkáň a zvýšeně se ukládá, především v oblasti hýždí, stehen břicha a na pažích od předloktí vzhůru. Tukové buňky mohou svůj objem zvětšit, až 10krát a svým velkým objemem utlačují lymfatické a krevní cévy. Lymfatický a krevní oběh je v těchto partiích stále pomalejší a tím dochází k dalšímu postupnému zhoršování. Zvětšené tukové buňky, jsou na tenké epidermis u žen velmi rychle patrné, struktura povrchu kůže se mění. Povrch je viditelně nerovný, dochází postupně k zhoršování nerovností viditelných na kůži. Tento stav rozdělujeme na tři stádia.

I. Mírná celulita, je viditelná především při zmáčknutí kůže do tzv. špetky.

II. Závažnější stav, dolíčky v kůži jsou viditelné ve stoje, vleže vypadá kůže hladce.

III. Těžká celulita, dolíčky jsou viditelné také vleže, jsou patrné i změny na kůži  od vydatného podkožního tlaku. Kůže je citlivá a dotek může být až bolestivý.

 

JANSSEN BODY péče a ošetření celulitidy

Ošetření se skládá z těchto kroků :

Očištění a nanesení jemného,stimulačního a okysličujícího peelingu.

Masáž stimulujícím masážním přípravkem s intenzívním,aktivujícím tepelným efektem.Dochází k podpoře mikrocirkulace,krevního oběhu a lymfatické cirkulace. Zvyšuje se připravenost kůže a působící látky mohou být lépe přijaty a zpracovány.

Tělový zábal – dokonale zpevňující a detoxikační zábal s výrazným termoefektem,na vyrýsování kontur postavy.Aktivuje lipolýzu,inhibuje tvorbu nových tukových buněk,snižuje vrstvu tukové tkáně,mobilizuje metabolismus.Doba působení je 20 až 30 minut.Mimo jiné obsahuje bylinnou aktivní složku – komplexní vědecky doložené studie,žlutého máku,řasy a kofeinu.

Závěr ošetření – nanesení vysoce koncentrovaného přípravku „CELLULITE CONTOUR FORMULA“.Velmi rychle dokáže nastartovat metabolismus,aktivuje odbourání tuků.Obsažený ESP – elastinstimuluje peptidy,které napomáhají syntéze elastinu,posilují pojivovou tkaň,prodlužují životnost buňek a podporují hustotu tkáně.Tento přípravek si můžete zakoupit i na každodenní domácí péči.

80ti minutové ošetření . . . . . . . . . .  . . . . . . . 620,-Kč

 

 

zen3.jpg

 


 

 

JANSSEN BODY PŘÍPRAVKY 

V mém salonu si můžete zakoupit tyto přípravky z řady JANSSEN BODY na domácí péči :

Perfekt Bust Formula – vypíná,hydratuje a revitalizuje prsní partie.Vysoce aktivní koncentrát na formování poprsí a ošetření dekoltu.

75 ml. . . . . . . . . . 417,-Kč

 

Cellulite Contour Formula – vysoce aktivní přípravek na boj s celulitidou,na povrchové ošetření kůže.Po pravidelném ošetřování je velmi rychlý a viditelný efekt vyhlazení pokožky.

150 ml. . . . . . . . . .586,-kč

 

 

body.jpg