Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáže

 


                         207.jpg            

 

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY V PRODEJI

 

MASÁŽE pro zdraví,krásu a duševní pohodu

Každý měsíc je pro Vás připravena zajímavá akce za zvýhodněné ceny – podrobněji v rubrice – AKCE NA MĚSÍC ...

PERMANENTKY- více v rubrice permanentky

DÁRKOVÉ POUKAZY- více v rubrice dárkové poukazy

 

      Vybrat si můžete z těchto masáží:

 

 • Klasická masáž
 • Thajská olejová masáž (vice samostatná rubrika)
 • Lymfatická manuální masáž (vice sam.rubrika)
 • Masáž horkými lávovými kameny
 • Reflexní terapie plosek nohou
 • Masáž baňkami
 • Detoxikační masáž medem (vice sam.rubrika)
 • Dornova metoda (vice samostatná rubrika)
 • Janssen ošetření  (ošetření pěstící německou kosmetikou-zábaly,masáže,celotělová péče – více samostatná rubrika)
 • Candella Massage – masáž svíčkou Guergi (více rubrika Wellness ošetření)
 • Masáž těla bílou či tmavou čokoládou se zábalem a kávovým peelingem ( více ve Wellness ošetření )
 • Masáž proti celulitě a formování postavy s ozonovým zábalem ( více ve Wellness ošetření)

 

Více o jednotlivých masážích níže :

 

Klasická masáž:

klasicke-masaze.jpg

Odstraňuje únavu a bolesti svalového napětí,bolesti zad, zmírňuje bolesti kloubů a bolesti hlavy,příznivě působí na pohybový aparát,uvolňuje psychické stresy, zlepšuje duševní pohodu a celkově regeneruje Váš organismus.Masáží se zvyšuje výživa kožních buňek a zlepšuje se jejich činnost.Velmi významné také bývá následné ovlivnění centrálního nervového systému a dokonce i jednotlivých orgánů uvnitř těla přes reflexní oblouky a energetické dráhy (meridiány). Pokud mají být splněny tyto cíle, musí být masáž prováděna bez větších bolestí a násilí. Jinak dochází k reflexnímu stažení svalů, jako odezvy na bolest a výsledek je přesně opačný než bychom v tomto případě očekávali. Ostrá, rychlá a někdy i mírně bolestivá masáž bývá používána jen v ojedinělých případech, např. u sportovců těsně před výkonem, kde slouží k povzbuzení a zvýšení citlivosti.

 

 

Lávové kameny:lavove-kameny-foto-2.jpg

Při této masáži se používají nahřáté lávové kameny.Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl,zbavuje stresu a napětí. Kameny mají mimořádně energetickou vibraci.Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také do svalů.Dochází k uvolnění křečí,rozpouštění bolesti a ztuhlosti.Tkáně se regenerují,otevírají se kožní pory.Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém.Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický účinek,dovede Vás k absolutní relaxaci a ukolébá ke spánku.

 

 

Reflexní terapie plosek nohou: 

reflexni-masaz-plosky-nohou.jpgReflexní terapie byla v Číně známá před více jak 3000 lety.Masáž je založená na reflexních bodech  na chodidlech,ktré odpovídají daným orgánům našeho těla.Je velmi příjemná a uvolňující.Každý reflexní bod je zakončením reflexní energetické dráhy (meridiánu),ktrá začíná například v hlavě,prochází danými orgány a končí na našem chodidle.Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.Jako prevence slouží k celkové tělesné harmonizaci.

 

 

Baňkování:                                    banky.jpg

Jde o techniku,která pochází tak jako většina alternativních technik z východu.Baňkování spočívá v přikládání skleněých nádobek na určitá místa na těle,kdy se podtlakem přisají na pokožku,kterou vtáhnou dovnitř baňky.Pokožka se silně prokrví a zahřeje,tím se uvolňují nejspodnější vrstvy svalů a tkání.Dochází přitom k detoxikaci -uvolnění buněčných odpadů z hlubokých vrstev svalů.Už po pvní masáži se výrazně uvolňuje svalová a kloubní ztuhlost,blokády a okamžitě se zlepší pohyblivost v ošetřeném místě-šíje,mezilopatkové svalstvo,tenisový loket,bolesti kolen atd.Při prvním baňkování mohou vznikat podlitiny ale ty odchodem toxických látek z těla mizí.

 

 

Relaxační a kombinované masáže

35733.jpg

 

Relaxační masáže slouží k uvolnění těla a mysli,odstraňuje stres a napětí,zmírňuje bolesti zad,ztuhlost šíje,přináší zklidnění a celkově osvěžuje.

 

Uklidňující relaxační masáž - patří k ní příjemná atmosféra,vonné eterické oleje a třeba i zapálené vonné svíčky.Použitím velice jemných tahů dochází nejen k dokonalému promasírovaní celého těla ale zároveň k pronikání zvolené esence do organismu.Jaké si přejete,aby měla účinky už záleží jenom na Vás.Vonné silice se získávají z rostlin,nebo jejich částí a každá působí jinak.Některá je vhodná pro uvolnění,jiná pomáhá při nespavosti nebo ulevuje od úzkosti,další je dobrá pro povzbuzení organismu.Po vybrání té správné esence už můžete nerušeně odpočívat a relaxovat... 

Kombinovaná masáž spočívá v kombinaci různých druhů masáží dle přání a potřeb klienta pro zvýšení účinku jednotlivých oblastí těla.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nabídka masáží

(Kamenická, 2. 1. 2013 18:04)

Dobrý den, chtěla bych Vám nabídnou jako novinku i na podporu jarní detoxikace - travinné terapie z ječmene a chlorelly, pokud by jste měli zájem , prosím, kontaktujet mě emailem na k.kamenickagreenlifestyl@gmail.com

masaže

(jana, 26. 6. 2012 21:46)

mám ráda masáže http://vitalizio.cz/sekce/relaxace-a-masaze/