Jdi na obsah Jdi na menu
 


Wellness ošetření

                            

 

2.png

 Wellness je kombinace  tradičních terapií pro tělo,ducha i duši        


 

  • Candella Massage
  • Masáž celého těla bílou či tmavou čokoládou se zábalem a kávovým peelingem 
  • Masáž těla 100% kokosovým olejem se zábalem a kokosovým peelingem
  • Masáž kokosovým olejem s kouskem čokolády a prohřátí lávovými kameny
  • Masáž proti celulitidě a formování postavy s ozonovým zábalem

 

 

 

candela2.jpgCandella Massage:

V překladu znamená „masáž svíčkou“,je to originální relaxační metoda,která se dostává do popředí v nabídce mnoha exklusivních center péče o tělo.Je stále častěji vyhledávána klienty,kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek.Candella masagge se provádí originální svíčkou GUERGI,jež se vyrábí v jižní Francii,z těch nejkvalitnějších a čistě přírodních ingrediencí.Svým čistě přírodním složením(směsí sojového a kokosového oleje,včelího vosku,přírodních parfémů a éterických olejů) jsou masážní svíčky GUERGI ideální pro regeneraci svalů,fyzioterapeutickou masáž či relaxaci , ozdravění a zkrášlení pokožky.Jejich hypoalergení složení má skvěké antioxidační,regenerační a hydratační účinky.

O masáži svíčkou: po zapálení hoří svíčka klidným,příjemným plamenem,který uvolňuje do ovzduší aromatické látky,ale zejména- voskovou hmotu svíčky mění v masážní olej.Teplý olej se dlaněmi nanáší na tělo a pomocí specialních a relaxačně působících hmatů se okamžitě vstřebává do kůže.Candella massage je koncipována na 60 až 90 minut.Po masáži následuje zábal folií,aby došlo k prohřátí a dokonalému a co nejlepšímu vstřebání výživných látek do kůže.Poté následuje 10 až 15.minutový odpočinek.

 

Výsledný efekt této procedury je okamžitě viditelný,pletˇ je jemná a vyživená a ještě dlouho pomasáži krásně provoněná.Navíc se během procedury uvolňují vonné kompozice působící na všechny smysly a umocňujícípocit hluboké relaxace.

Vybrat si můžete z těchto ingrediencí:

-KARAMELOVÁ : ideální pro celkovou obnovu energie

-ČOKOLÁDOVÁ : pomáhá vyhladit pokožku,odplavit toxické látky a uvolnit ztuhlé svaly

-VANILKOVÁ : působí antidepresivně,uklidňuje,zjemňuje pokožku

-JASMÍNOVÁ : má výrazný relaxační účinek s liftingovým efektem,regeneruje suchou pokožku

-JAPONSKÝ LOTOS : je symbolem léta a čistoty,má antioxidační a omlazující účinky.

Indikace-odstraňuje stres a napětí,uvolňuje svaly,hydratuje pokožku a dodává minerály,je vhodná pro alergiky,lidi s atopickým ekzémem a psoriázou(lupenkou),zrychluje metabolismus,snižuje hyperaktivitu-vhodná pro děti

Kontraindikace-nádorová onemocnění,horečnatá onemocnění,otevřená poranění

 

 

Masáž celého těla bílou či tmavou čokoládovou hmotou se zábalem a kávovým peelingem:

bn_25_4_cokomasaz_3.jpg

Na čokoládovou masáž používám výhradně přírodní přípravky,které jsou pro tuto masáž vyrobeny z velmi kvalitních surovin.Čokoládové produkty se vyrábí z vysoce kvalitní ekvádorské odrůdy kakaa NACIONAL.Tato odrůda se pěstuje pouze v Ekvádoru a je věhlasná svou květinovo-kořenitou vůní a chutí nazývanou ARRIBBA,která vzniká díky krátké třídenní fermentaci.

Čokoládová masáž je naprosto jedinečná technika,která zjemňuje,zvláčňuje,zlepšuje elasticitu pokožky a přispívá k její výživě a hydrataci,čímž spomaluje proces stárnutí a vznik vrásek,napomáhá celkové relaxaci a revitalizaci organismu.Obsahuje 100% přírodní kakaovou hmotu.

Tato masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky,proti celulitidě,získání dobré nálady,odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein,ale ne tak silně,působí na cévní zakončení v kůži,aktivuje látkovou výměnu.Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminua uvolňovat endorfiny a serotonin,zdroje štěstí.Díky kávovému peelingu,který se aplikuje před masáží,samotné čokoládové masáži a následnému zábalu,tělo přes pokožku vstřebává vitaminy,aminokyseliny,mineráky a antioxidanty.

Aplikuje se na záda,stehna a hýždě,kde má výrazný účinek proti celulitidě.Dále se aplikuje na chodidla a ruce,které jsou následně kráaně jemné.Peeling a čokoládová masáž se aplikuje i na dekolt,krk a obličej.Po takové masáži se člověk cítí svěže,odpočatě a uvolněně,čokoláda zajistí péči o pokožku,která bude svěží a krásná,svaly uvolněné a odpočaté.

A navíc-vůně čokolády je afrodisiakum a Vy si jej odnesete na svém opečovaném těle domů jako příjemný bonus navíc…

 

Masáž těla 100% kokosovým olejem se zábalem a kokosovým peelingem

1308815486_titulka_masaz.png

Jedinečný odpočinek s nádhernou ,uklidňující vůní kokosu.Nejprve Vás čekáošetření těla kokosovým peelingem.Ten odstraní z kůže odumřelé buňky a kůži prokrví.Zároveň omlazuje pokožku,urychluje její obnovu,vyživuje a hydratuje.Je vhodný pro všechny druhy pleti.Peeling obsahuje kokosovou moučku a další čistě přírodní látky.Neobsahuje mořskou sůl.Teplými ručníky se perling z těla jemně smyje.

Poté se už můžete těšit na příjemnou,relaxační masáž za použití teplého kokosového oleje,zábal a krátký odpočinek.

Kokosový olej je od nepanšti ceněn pro své blahodárné a všestranné působení na organismus.Dlouhodobě zvláčňuje a hydratuje pokožku,snadno se vstřebává a nezanechává nepříjemný pocit mastnoty.Je bohatý na antioxidační látky.Stimuluje přirozené regenerační procesy buňek a tím podporuje schopnost pleti obnovit se vlastními silami.Vlasům dodává lesk a zlepšuje jejich kvalitu.Je vhodný i pro velmi citlivou,alergicky reagující pokožku.

Při příjemné masáži se Vaše tělo zregeneruje,uvolní z nervového a svalového napětí.Pleť je sametově jemná a krásně provoněná.

 

Masáž proti celulitidě a formování postavy s ozonovým zábalem:

mascel1.jpg

Anticelulitidová masáž + ozonový zábal.Anticelulitidová masáž je určena pro prevenci i léčbu celulitidy. Ovlivňuje hluboký krevní a lymfatický systém. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků.Po intenzivní masáži následuje jemná ozónová masáž a vtírání aktivního ozonu. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií, drobných žilek a vypínání kůže.Následně se provede tlakový zábal. Zábal zasahuje břicho, hýždě, dolní končetiny v oblasti stehen. Doba zábalu je 15 minut, což je ideální čas pro vstřebání ozónu.Aby se dosáhlo nejlepších výsledků a efekt byl vidět, doporučuji masáž minimálně dvakrát v týdnu. Optimální počet je 6-10 návštěv. Poté by měla následovat jednou měsíčně udržovací kúra.

 Výsledky:

  • dochází k lepšímu vstřebávání tuků
  • aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují se tukové tkáně
  • zlepšuje se krevní oběh a probíhá účinná detoxikace
  • viditelně mizí efekt pomerančové kůry
  • vyhlazení pokožky, strií, drobných žilek, jizviček a nedostatků kůže

 Kontraindikace: masáž se nesmí provádět u lidí se srdečními, cévními a oběhovými potížemi; dále záněty, křečové žíly, těhotenství

 

 

ajurvedska_masaz_1.jpg